RU

Тігіпко хоче вчитися реформаторству в Європи

07.02.2011, 12:50
Тігіпко хоче вчитися реформаторству в Європи - Фото
cb8dea822efb624bc2aaa7beb23956c0.jpg

Тігіпко хоче вчитися реформаторству в Європи

Україна зацікавлена у консультаціях словацьких експертів щодо проведення пенсійної реформи, зміни трудового законодавства, приведення у порядок системи соціальних пільг, вирішення проблеми трудових мігрантів. Про це Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (на фото) заявив за підсумками робочого візиту в Словацьку Республіку.

"Словаччина раніше за Україну почала системні соціально-економічні перетворення, тому її досвід у цих сферах є для нас особливо цінним", - зазначив С.Тігіпко, якого цитує прес-служба Віце-прем'єр-міністра.

Одним із результатів зустрічей С.Тігіпко зі словацькими членами уряду стали домовленості щодо створення словацькою стороною експертної групи у складі представників Мінпраці, Мінфіну, Нацбанку і неурядових організацій, яка буде готова найближчим часом відвідати Україну і надати українській стороні експертні консультації.

"Ми уважно спостерігаємо за ходом і результатами реформ соціальної сфери у Словаччині. Зокрема дуже цінним для України може стати словацький досвід боротьби з тіньовими зарплатами і нелегальним працевлаштуванням", - зазначив Віце-прем'єр-міністр.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини