RU

Тігіпко хоче дати банкам більше прав

28.09.2010, 14:55

Кабінет Міністрів України вважає за необхідне посилення прав кредитора для стабілізації банківської системи. Про це сьогодні заявив Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

"Наша ключова позиція - нам необхідно сьогодні посилити права кредитора. Це непопулярне рішення, але якщо ми цього не зробимо, ми ніколи не вирішимо проблем у банківському секторі", - зазначив С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Віце-прем'єра, на сьогодні, незважаючи на те, що банки мають хорошу ліквідність, вони все ж бояться кредитувати. С.Тігіпко зазначив, що для того щоб виправити ситуацію, уряд планує вжити ряд комплексних заходів - зокрема, у парламенті зареєстровані два законопроекти, які повинні посилити консолідований нагляд над групами, які входять у банки. Також ці законопроекти повинні посилити прозорість системи.

Він наголосив, що вже прийнятий закон про Національний банк посилив незалежність НБУ, що має позитивно позначитися на всій системі. Загалом С.Тігіпко відзначив позитивну динаміку у відновленні банківського сектору України після кризи. "Я сьогодні можу сказати, що якихось системних проблем у банківському секторі ми не бачимо, особливих ризиків зараз немає", - наголосив він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Банки і банківські послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини