RU

Тігіпко думає над зниженням соціального внеску для роботодавців

08.09.2011, 17:07
Тігіпко думає над зниженням соціального внеску для роботодавців - Фото
f75412322be97319ae9b2b19242dcc35.jpg

Тігіпко думає над зниженням соціального внеску для роботодавців

Паралельно з підготовкою законодавства щодо легалізації ринку праці та заробітних плат уряд розглядає можливість зниження соціального внеску для роботодавців на 2%. Про це сьогодні повідомив віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"У тому законі, який ми зараз допрацьовуємо, ми передбачаємо вийти на максимальне скорочення соціального внеску на 2%", – заявив Тігіпко, якого цитує прес-служба Сильної України. Він додав, що сьогодні в середньому відрахування в соціальні фонди становлять 41,2% від фонду заробітної плати.

На думку віце-прем'єра, можливо й подальше зменшення відрахувань за умови, що частка офіційних заробітних плат буде зростати. "2% - це буде дуже гарний старт для діалогу з роботодавцями. Це буде перший крок. І якщо ми будемо бачити, що легалізація йде, що зарплат в конвертах стає менше, тоді ми будемо робити наступний крок", – сказав він.

Тігіпко нагадав, що міністерство соціальної політики підготувало чотири законопроекти з легалізації заробітних плат і ринку праці, які після обговорення з громадськістю буде внесено на розгляд парламенту.

Ринок праці: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини