RU

Тігіпко чекає від МВФ подвійного траншу

15.06.2011, 14:20
Тігіпко чекає від МВФ подвійного траншу - Фото
10c0c3dae2af5419a1fca1097120cda1.jpg

Тігіпко чекає від МВФ подвійного траншу

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко не виключає, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) об'єднає для України два транши. Про це він заявив сьогодні журналістам на брифінгу.

"Я вважаю, що якщо сталася затримка (з виділенням чергового траншу, - ред.) і ми це оговорювали у Вашингтоні, то цілком можливо, що два транши можуть бути об'єднані, і Україна одночасно отримає два транши. Усі гроші від цих двох траншів, це буде близько $3 млрд., підуть у валютні резерви національного банку", - зазначив Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На питання, коли можна чекати поновлення співпраці з МВФ, Тігіпко зазначив: "Я вважаю, що якщо Верховна Рада цього тижня прийме у першому читанні законопроект з пенсійної реформи, а на пленарному тижні з 4 по 8 липня у другому читанні, то нам треба дуже швидко чекати місію МВФ. Вона може попрацювати буквально тиждень, і десь на початку серпня ми можемо отримати рішення заради директорів МВФ", - сказав віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів звернувся до МВФ з проханням відкласти розгляд питання збільшення тарифів на газ для населення.

На початку червня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що на сьогодні в України немає гострої потреби у грошових коштах МВФ.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини