RU

Тігіпко чекає рішення МВФ з чергового траншу в квітні

12.03.2011, 13:35
Тігіпко чекає рішення МВФ з чергового траншу в квітні - Фото
fb0b6abc9ef8511bc9a484ae26e17e07.jpg

Тігіпко чекає рішення МВФ з чергового траншу в квітні

Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне рішення про виділення Україні чергового траншу кредиту в квітні. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (на фото).

"Я думаю, що рішення Ради директорів може бути десь у квітні місяці, але коли точно - остаточного рішення ще немає", - зазначив С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Віце-прем'єр наголосив, що при прийнятті рішення основна увага МВФ буде приділена проведенню пенсійної реформи в Україні. "Безумовно, всі дивляться, наскільки ми здатні приймати рішення з пенсійної реформи, і всі чекатимуть, зможемо ми це зробити чи ні. Якщо не зможемо - це буде сигналом для всіх інвесторів, що ми не можемо робити непопулярні кроки, а це означає, що ми погано будемо боротися з дефіцитом бюджету, будемо нарощувати зовнішні борги, а це інфляція і нестабільність", - пояснив він.

Нагадаємо, у проекті Меморандуму про економічну і фінансову політику, узгодженого українською стороною і місією МВФ за результатами її роботи у Києві з 1 по 14 лютого зазначено, що реалізація пенсійної реформи залишається у переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту. До того ж прийняти урядовий пенсійний закон парламент повинен до кінця поточного місяця.

Нова програма співпраці України і МВФ, схвалена у липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми становить 2,5 року. Кошти залучаються під ставку 3,5% річних. Відразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту "stand-by" в обсязі 1 млрд. SDR, що становить $1,5 млрд.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини