RU

Тігіпко: Без пенсійної реформи МВФ не дасть грошей

23.03.2011, 14:10
Тігіпко: Без пенсійної реформи МВФ не дасть грошей - Фото
20cb0a446628c2344a9a4e39334cc3b4.jpg

Тігіпко: Без пенсійної реформи МВФ не дасть грошей

Без пенсійної реформи Україна не отримає чергового траншу кредиту "stand by" від Міжнародного валютного фонду (МВФ). Так вважає Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (на фото), про що він повідомив сьогодні журналістам.

"Я думаю, що без прийняття пенсійної реформи Міжнародний валютний фонд не виділятиме грошей. Я не думаю, що це буде трактуватися як зупинка програми, і мені здається, що така поведінка МВФ буде абсолютно зрозумілою, тому що дефіцит бюджету Пенсійного фонду склав у 2010 році практично 3%. Це величезні гроші, і якщо ми не дамо відповіді на те, яким чином ми скоротимо ці витрати, цю дотацію з бюджету, ніхто нас не зрозуміє, ніхто у кредит давати не буде. Більше того, я прогнозую, що це може вплинути досить серйозно на всі рейтинги країни, якщо не буде прийнято відповідне рішення", - сказав С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, за словами С.Тігіпка, час ще є, і місяць-півтора можна попрацювати над проектом пенсійної реформи.

Нагадаємо, у проекті Меморандуму про економічну і фінансову політику, узгодженого українською стороною і місією МВФ за результатами її роботи у Києві з 1 по 14 лютого, сказано, що реалізація пенсійної реформи залишається у переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту, і прийняти урядовий пенсійний закон парламент повинен до кінця поточного місяця.

Раніше Президент України Віктор Янукович доручив провести більш якісну роз'яснювальну роботу щодо змісту і цілей пенсійної реформи в Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров після завершення зустрічі з главою держави.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини