RU

Світовий банк виділив $200 млн для українських вузів: куди підуть гроші

06.05.2021, 13:08
Світовий банк виділив $200 млн для українських вузів: куди підуть гроші - Фото
Фото: depositphotos.com

Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила проєкт вартістю $200 млн, спрямований на підтримку уряду України щодо поліпшення ефективності, якості і прозорості системи вищої освіти. Про це йдеться в пресрелізі Світового Банку.

Очікується, що виділені гроші будуть сприяти підвищенню рівня вищої освіти відповідно до потреб ринку праці, стійкості освітньої системи і безперервності навчального процесу в ситуації пандемії COVID-19.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Гроші підуть на:

– модернізацію вищих навчальних закладів (ВНЗ) і науково-дослідних лабораторій;

– цифрову інфраструктуру для організації навчання у вищих навчальних закладах для забезпечення безперервності навчального процесу за допомогою методів дистанційного навчання;

– для підтримки стійкості системи та управління змінами в довгостроковій перспективі. Ще одним завданням проєкту є покращення рівня прозорості в освітньому секторі в Україні за допомогою модернізації Автоматизованої системи управління вищою освітою, введення Національного опитування студентів і Єдиної інформаційної системи з фінансування дослідницької діяльності вузів на конкурентній основі.

Проєкт буде впроваджуватися протягом п'яти років Міністерством освіти і науки (МОН), яке буде відповідати за його загальну координацію.

Портфель інвестиційних проєктів Світового банку в Україні зараз становить понад $3 млрд у рамках дев'яти проєктів і Програми заради результатів і зросте приблизно до рівня $3,6 млрд уже протягом наступних двох місяців.

Ці інвестиції спрямовані на підвищення якості основних державних послуг в інтересах всього населення: водопостачання, каналізація, централізоване теплопостачання, постачання електроенергії, енергоефективність, дороги, соціальний захист, охорона здоров'я, розвиток приватного сектору.

Читайте також: 10 графіків про освіту, які варто вивчити всім школярам, ​​студентам і батькам

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини