RU

Світовий банк виділить Україні $135 млн на охорону здоров'я

15.05.2020, 18:43
Світовий банк виділить Україні $135 млн на охорону здоров'я - Фото
Фото: depositphotos.com

Світовий банк (СБ) надасть Україні $135 млн на додаткове фінансування проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Про це  повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Згідно з підписаною Міністерством охорони здоров'я угодою, $35 млн із цієї суми спрямують на посилення захисту населення і протидію поширенню епідемії COVID-19.

Решту грошей використають на придбання устаткування для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги та поліпшення допомоги при інсультах у регіонах України, а також на інші заходи в рамках реформи системи охорони здоров'я і зміцнення потенціалу Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • Раніше Світовий банк затвердив додаткове фінансування для України в розмірі $150 млн. Із них $50 млн підуть на соцдопомогу сім'ям із низьким рівнем доходу.
  • 25 березня в ООН оголосили про Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19. За словами постійного представництва України при ООН Олега Ніколенка, допомога для України передбачена в розмірі $33 млн.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини