RU

Світові авіакомпанії погіршили прогноз щодо збитків через пандемію

22.04.2021, 09:33
Світові авіакомпанії погіршили прогноз щодо збитків через пандемію - Фото
Фото: depositphotos.com

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) очікує, що чисті збитки авіаційної галузі в 2021 році складуть $48 млрд. Про це повідомляє пресслужба асоціації.

Це на $10 млрд більше, ніж прогнозувалося раніше. Збитки переглянуті через обмеження на перельоти між країнами, пов'язані з новими спалахами захворюваності на COVID-19 і мутаціями вірусу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Найбільші фінансові втрати чекають у Європі – $22,2 млрд проти $34,5 млрд минулого року. Найменші втрати в 2021 році будуть для Африки – $1,7 млрд проти $2 млрд минулого року.

Як відзначили в Міжнародній асоціації повітряного транспорту, уряди країн, в яких прискорені темпи вакцинації, дуже обережно ставляться до відновлення туризму, побоюючись того, що туристи привезуть нові варіанти вірусу.

"Значна частина ВВП розміром $3,5 трлн і 88 млн робочих місць, підтримуваних авіацією, знаходяться під загрозою. Оскільки вірус стає ендемічним, критично важливо навчитися безпечно жити, працювати і подорожувати з ним", – зазначив гендиректор IATA Віллі Волш.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини