RU

Світовий банк співпрацюватиме з Україною навіть в умовах кризи

28.11.2008, 15:06

Світовий банк підтвердив намір розвивати співпрацю з Україною в умовах фінансової кризи. Про це йшося під час зустрічі Президента України Віктора Ющенка з віце-президентом Світового банку з регіону Європи і Центральної Азії Шігео Кацу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В.Ющенко наголосив, що Україна високо цінить зусилля Світового банку, який вже 16 років підтримує українську державу і надає значні ресурси для просування реформ в Україні. "Завдяки нашим відносинам ми реалізовували не один десяток секторальних програм. Понад $5 млрд. ресурсів Світовий банк надав національній економіці. Ми високо оцінюємо надану фінансову і структурну допомогу", - сказав Президент.

За словами В.Ющенка, особливо важливо, що майже третина цих ресурсів працює в муніципальному секторі.

До того ж Президент уточнив, що особливе значення для України має співпраця зі Світовим банком в нинішніх умовах глобальної фінансово-економічної кризи. "Ми з перспективою дивимося на наші відносини із Світовим банком у майбутньому, особливо сьогодні, в контексті глобальної світової кризи", - зазначив він. В.Ющенко висловив надію на продовження конструктивного діалогу.

У свою чергу, Ш.Кацу повідомив, що Світовий банк збирається розвивати співпрацю з Україною в умовах фінансової кризи. "Наша інституція висловлює готовність бути з Україною, працювати з Україною, підтримувати Україну", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Світовий банк оголосив про готовність виділити протягом найближчих трьох років $130 млрд. на проекти з надання допомоги країнам, що розвиваються, потерпілим від фінансової, продовольчої і енергетичної криз.

6 листопада Рада директорів МВФ схвалила надання Україні кредиту за програмою "stand-by" на суму $16,4 млрд. строком на 2 роки.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини