RU

Світовий банк може надати Україні $500 млн. до католицького Різдва

28.11.2008, 17:25

Рада директорів Світового банку може прийняти рішення про надання Україні третьої позики на політику розвитку в розмірі $500 млн. до католицького Різдва. Про це повідомив журналістам на брифінгу віце-президент Світового банку по Європі і Центральній Азії Шігео Кацу після завершення перемовин із Віце-прем'єр-міністром України Григорієм Немирею.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ш.Кацу уточнив, що позику буде надано на стандартних умовах Світового банку Libor плюс два базові пункти строком на 30 років. Він також зазначив, що українська влада стала робити кроки з подолання кризи ще на його ранній стадії, і свідчення тому - угода, укладена з МВФ, про надання кредиту. Водночас, за його словами, надання позики - це тільки перший крок на шляху до структурних реформ.

Нагадаємо, 26 листопада Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на засіданні українського уряду повідомила, що Світовий банк надав Україні кредит на суму 3 млрд. гривень строком на 30 років під 5% річних. За її словами, ці гроші призначені на погашення дефіциту Держбюджету.

Раніше Світовий банк оголосив про готовність виділити протягом найближчих трьох років $130 млрд. на проекти з надання допомоги країнам, що розвиваються, які постраждали від фінансової, продовольчої і енергетичної криз.

Усе про економічну кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини