RU

Світовий банк чекає погіршення наслідків кризи

18.12.2008, 15:28

Стан світової економіки, судячи з усього, погіршиться у першій половині 2009 року, причому владі доведеться зіткнутися з проблемою зростання безробіття. Про це заявив в четвер глава Світового банку Роберт Зеллік.

Як повідомляє "Reuters", початок відновлення світової економіки, за його словами, залежатиме від того, чи вдасться урядам добитися співпраці у проведенні монетарної і фіскальної політики і утриматися від протекціоністських заходів.

"Я боюся, що в перші шість місяців 2009 року по всьому світу будуть спостерігатися проблеми, у тому числі і в Азії", - відповів Р. Зеллік на питання про перспективи світової економіки.

"Ця фінансова і економічна криза, а також ринку праці, досить серйозна. Якщо ми запустимо процес протекціонізму, як це було у 30 роках 20 століття, вона (криза) може посилитися", - сказав він.

Р. Зеллік відзначив, що фінансові та економічні проблеми, що виникли у цьому році, можуть обернутися кризою ринку праці у 2009 році, а також пообіцяв, що Світовий банк відкриє бідним країнам, які зіткнулися з економічним спадом, доступ до своїх фондів.

Ринок праці: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини