RU

Світові ціни на нафту продовжують зростати

02.03.2011, 14:20

Світові ціни на нафту сьогодні зросли під впливом кризи у Лівії і тривожних повідомлень з Бахрейну, Саудівської Аравії та Ірану. До закриття торгів на лондонській Міжконтинентальній біржі ф'ючерсних операцій вартість квітневих постачань суміші Брент збільшилися на $2,06 (1,8%) до $113,86 за барель.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, стурбованість інвесторів викликали події на Близькому Сході. Політична криза у Лівії затягується, оскільки ні режим Муамара Каддафі, ні опозиція поки не змогли переламати ситуацію у свій бік.

Ще великий неспокій викликали чутки про те, що заворушення серед шиїтів у Бахрейні можуть перекинутися на сусідні з цією країною райони Саудівської Аравії. Причиною для неспокою стали повідомлення про те, що саудівська влада перекидає танки у Бахрейн, що було сприйнято як ознаку залучення Ер-Ріяда у подіях, які відбуваються у сусідній державі. Саудівська Аравія володіє найбільшими у світі вільними добувними потужностями для збільшення експорту нафти, таким чином обстановка у цій країні має ключовий вплив на процес формування нафтових цін.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини