RU

Сусід Януковича витратить на утримання донецьких доріг 2 млрд.

18.10.2012, 09:51
Сусід Януковича витратить на утримання донецьких доріг 2 млрд. - Фото
dc8d0778efdb8ed249006c9becdf3f85.jpg
Служба автомобільних доріг у Донецькій області 15 жовтня оголосила тендер на поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування Донецької області. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

За даними джерела видання в Міністерстві економічного розвитку, очікувана вартість закупівлі становить 2 млрд.грн. Роботи будуть фінансуватися з державного бюджету України.

Ця сума значно перевищує вартість аналогічних угод, які укладалися цього року регіональними службами автодоріг на утримання доріг, відзначає видання. Всього служби уклали угоди на 5,78 млрд.грн., у тому числі на утримання доріг Донецької області було виділено 350 млн.грн. Таким чином, кошти, які планують витратити в одній Донецькій області в наступному році, дорівнюють третині від суми, виділеній цього року на всю Україну.

Нагадаємо, що цього року на ремонт доріг у Донецькій області обласної автодор за один раз виділив рекордну суму - 850 млн.грн.

Службу автомобільних доріг у Донецькій області очолює Михайло Зварич. Він живе на вул. Райніса, поруч з маєтком на вул. Абрикосова, де жив Віктор Янукович під час керівництва Донецькою ОДА. Зараз там живе дружина президента Людмила Янукович. Ремонт вул. Абрикосова в цьому році коштував 8 220 000 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини