RU

Суркіси намагаються отримати від ПриватБанку $300 млн через Печерський суд

24.02.2020, 15:16
Суркіси намагаються отримати від ПриватБанку $300 млн через Печерський суд - Фото
Ігор Суркіс (Фото: LIGA.net.)

Компанія Lumil Investments LLP і держвиконавець звернулися в Печерський райсуд Києва з проханням роз'яснити рішення цього суду від 9 лютого 2017-го про забезпечення позову пов'язаних із братами Суркісами компаній у справі про націоналізацію ПриватБанку. Про це пише Finbalance.

Цим рішенням суд зобов'язав ПриватБанк і його кіпрську філію виконувати депозитні договори, укладені з позивачами - зокрема, але не виключно, в частині виконання зобов'язань щодо нарахування та виплати відсотків за депозитними рахунками цих осіб, а також користування/розпорядження/повернення/виплати грошових коштів, розміщених на кореспондентських, депозитних, поточних та інших рахунках цих осіб у ПриватБанку і його кіпрській філії до рішення по суті спору.

Серед позивачів - Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP, Sofinam Investments LLP, які пов'язують із Суркісами. Гроші цих компаній могли потрапити під процедуру націоналізації Привату bail-in - конвертацію в капітал державного банку. Цю процедуру Суркіси зараз оскаржують у Верховному суді.

Видання відзначає, що Генпрокуратура розслідувала кримінальне провадження про можливе зловживання службовим становищем співробітниками Мінфіну, Нацбанку і ПриватБанку за фактом невиконання ними рішення Печерського райсуду від 9 лютого 2017-го.

Згідно з судовими матеріалами, зазначені компанії уклали депозитні договори з кіпрською філією ПриватБанку на загальну суму понад $300 млн.

Читайте також: Тонкий зв'язок. Позов до Порошенка може перешкодити Суркісам повернути мільярди ПриватБанку

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини