RU

Судно, що будує Північний потік-2, перейшло до підприємства з одним співробітником у штаті

18.12.2020, 13:44
Судно, що будує Північний потік-2, перейшло до підприємства з одним співробітником у штаті - Фото
Баржа Фортуна (фото: topcor.ru)

Трубоукладальна баржа Фортуна, яка нещодавно приступила до будівництва короткої ділянки газопроводу Північний потік-2 у водах Німеччини, знову поміняла власника, пише РБК.

Як випливає з оновленого запису в Російському міжнародному реєстрі суден (РМРС), власником судна тепер є ТОВ "КВТ-Рус". Раніше власником баржі значилося ТОВ "Універсальна транспортна група", яка придбала судно у гонконгської Strategic Mileage на початку жовтня 2020 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

КВТ-Рус – московське мікропідприємство, як і колишній власник – Універсальна транспортна група (внесені до реєстру малого і середнього підприємництва ФПС). У 2019 (останні дані ФПС) у неї практично не було активів, в касі було 1 000 руб., а виручки не було. У компанії працює одна людина – її гендиректор і засновник Сергій Вікторович Малков. Про нього відомо лише те, що він керує ЗАТ СП "Аеропріма", зареєстрованим за тією ж адресою, що і КВТ-Рус.

КВТ-Рус лише 10 грудня 2020 року змінило зареєстрований основний вид діяльності – з "оптової торгівлі водопровідним та опалювальним устаткуванням" на "надання послуг із перевезень", випливає з даних ФПС. Додатковий вид діяльності був змінений із "виробництва насосів і компресорів" на "діяльність морського вантажного транспорту".

Нова зміна власника баржі сталася на тлі можливого посилення санкцій США щодо Північного потоку-2. Проти проєкту вже введені потенційні санкції за лінією закону CAATSA ("Про протидію ворогам Америки через санкції"), які можуть бути накладені на інвесторів проєкту.

Читайте також: США вводять санкції проти Північного потоку-2. Що буде з "трубою Путіна" в обхід України?

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини