RU

Суд зупинив завершення конкурсу на концесію Херсонського порту

04.02.2020, 13:01
Суд зупинив завершення конкурсу на концесію Херсонського порту - Фото
Херсонський морський торговельний порт. Фото: seaport.kherson.ua

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва зупинив дію наказу про затвердження результатів концесійного конкурсу та визначення переможця конкурсу на концесію ДП Херсонський морський торговельний порт (ХМТП). Цю інформацію Liga.net підтвердив співзасновник і директор компанії RISOIL S.A Шота Хаджішвілі (Рісойл-Херсон перемогла в конкурсі).

Як повідомляють Порти України, згідно з рішенням суду від 3 лютого 2019 року, воно буде діяти до вступу в законну силу рішення суду по суті.

Ініціатором подання позову виступило ТОВ Спеціальна компанія Морський порт Херсон.

Компанія зажадала визнати протиправним і скасувати наказ Міністерства інфраструктури від 17 січня 2020 року №10 "Про відхилення претендента від участі у концесійному конкурсі".

"Заяву ТОВ Спеціальна компанія Морський порт Херсон прo вжиття заходів забезпечення позову у справі №855/2/20 задовольнити", - йдеться в рішенні суду.

Згідно з рішенням суду, Мінінфраструктури та утвореній міністерствoм кoнцесійній кoмісії та робочій групі заборонено вчиняти будь-які дії, направлені на завершення кoнцесійного кoнкурсу щодо надання в кoнцесію цілісного майнового комплексу.

Читайте також: Україна вперше здасть порт у концесію. Що це і хто інвестор?

Читайте російською: Суд остановил завершение конкурса на концессию Херсонского порта

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини