ОПЗ заявляє про тиск із боку АЗС Сокар і ОККО

28.07.2020, 18:14
ОПЗ заявляє про тиск із боку АЗС Сокар і ОККО - Фото
Одеський припортовий завод. Фото: прес-служба ОПЗ

Суд призупинив конкурс на постачальника давальницької сировини для ОПЗ. Підприємство заявило про тиск

Господарський суд Одеси задовольнив вимогу "Торгового дому "Сокар Україна" до АТ "Одеський припортовый завод" зупинити конкурс із відбору постачальника давальницької сировини для підприємства. Про це  повідомляє прес-служба ОПЗ.

"Судом було накладено заборону проводити будь-які дії в рамках проведення відбору замовника робіт із переробки давальницької сировини та послуг із навантаження готової продукції АТ "ОПЗ", зокрема визнавати й оформляти результати процедури відбору, складати, підписувати та виконувати договори про постачання сировини у вигляді природного газу для переробки"- йдеться в повідомленні.

Згідно із заявою підприємства, ОПЗ змушений виконувати рішення суду, але категорично не погоджується з ним, в зв'язку з чим готує апеляцію на рішення суду.

Напередодні керівництво підприємства виступило із  заявою, що ОПЗ може зупинити роботу через тиск, що чиниться на підприємство з боку "зацікавлених груп". За версією заводу, це робиться, щоб змінити рішення, які були прийняті в рамках відбору постачальників давальницької сировини.

У заяві не вказано, про які саме "зацікавлені групи" йдеться. Проте 25 липня мережі АЗС ОККО і SOCAR оголосили про плани піти до суду через їх безпідставне усунення від конкурсу ОПЗ.

  • ОПЗ простоював з кінця квітня 2018 року, поки не відновив роботу в серпні 2019. Завод запустився за договором переробки давальницької сировини від компанії Агро Газ Трейдинг.
  • 19 червня Одеський припортовий заявив про рекордний експорт за п'ять років.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих