RU

ОПЗ заявляє про тиск із боку АЗС Сокар і ОККО

28.07.2020, 18:14
ОПЗ заявляє про тиск із боку АЗС Сокар і ОККО - Фото
Одеський припортовий завод. Фото: прес-служба ОПЗ

Господарський суд Одеси задовольнив вимогу "Торгового дому "Сокар Україна" до АТ "Одеський припортовый завод" зупинити конкурс із відбору постачальника давальницької сировини для підприємства. Про це  повідомляє прес-служба ОПЗ.

"Судом було накладено заборону проводити будь-які дії в рамках проведення відбору замовника робіт із переробки давальницької сировини та послуг із навантаження готової продукції АТ "ОПЗ", зокрема визнавати й оформляти результати процедури відбору, складати, підписувати та виконувати договори про постачання сировини у вигляді природного газу для переробки"- йдеться в повідомленні.

Згідно із заявою підприємства, ОПЗ змушений виконувати рішення суду, але категорично не погоджується з ним, в зв'язку з чим готує апеляцію на рішення суду.

Напередодні керівництво підприємства виступило із  заявою, що ОПЗ може зупинити роботу через тиск, що чиниться на підприємство з боку "зацікавлених груп". За версією заводу, це робиться, щоб змінити рішення, які були прийняті в рамках відбору постачальників давальницької сировини.

У заяві не вказано, про які саме "зацікавлені групи" йдеться. Проте 25 липня мережі АЗС ОККО і SOCAR оголосили про плани піти до суду через їх безпідставне усунення від конкурсу ОПЗ.

  • ОПЗ простоював з кінця квітня 2018 року, поки не відновив роботу в серпні 2019. Завод запустився за договором переробки давальницької сировини від компанії Агро Газ Трейдинг.
  • 19 червня Одеський припортовий заявив про рекордний експорт за п'ять років.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини