RU

Суд зупинив конкурс на нового голову ПриватБанку

25.02.2021, 11:54
Суд зупинив конкурс на нового голову ПриватБанку - Фото
Фото: depositphotos.com

Господарський суд Києва зупинив конкурс на посаду нового голови правління ПриватБанку. Про це LIGA.net повідомили три співрозмовники в банку.

Як уточнив один зі співрозмовників, суд таким чином задовольнив заяву про забезпечення позову Профспілки ПриватБанку, яка вимагає скасувати конкурс в цілому. Голова Профспілки Максим Шевченко підтвердив LIGA.net цю інформацію.

18 лютого Госпсуд Києва (суддя – Ігор Курдельчук) відмовив Профспілці в задоволенні аналогічної заяви. Згідно з матеріалами з Єдиного реєстру судових рішень, профспілка подала позов у ​​зв'язку з тим, що в конкурсі хоче брати участь голова організації і один з менеджерів Привату Максим Шевченко, який не був допущений до нього.

"Рішення Наглядової ради ПриватБанку про призначення нового голови правління банку на закритому конкурсі незаконне і порушує права члена профспілки Шевченка М.В.", – йдеться в матеріалах суду.

Як уточнив Шевченко, Профспілка не заперечує проти конкурсу в цілому, але виступає проти конкурсу в закритому форматі.

  • 23 січня закінчився термін дії контракту ПриватБанку з колишнім головою правління Петром Крумханзлом. Він очолював банк протягом останніх трьох років. Обов'язки голови банку на час конкурсу виконує членкиня правління Привату Ганна Самаріна.
Сергей Шевчук
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини