RU

Суд зобов'язав АМКУ розглянути заявку китайського інвестора на купівлю акцій Мотор Січ

26.04.2021, 16:58
Суд зобов'язав АМКУ розглянути заявку китайського інвестора на купівлю акцій Мотор Січ - Фото
Мотор Січ (Фото: Marina Lystsevа)

Суд зобов'язав Антимонопольний комітет прийняти до розгляду заявку китайської Skyrizon Aircraft Holdings Limited щодо купівлі акцій ПАТ "Мотор Січ". Таке рішення 30 березня прийняв Госпсуд Києва, свідчать дані в ЄДРСР.

Суд визнав недійсним рішення АМКУ про повернення заявки і залишення її без розгляду. Підставою для такого рішення АМКУ була відсутність копії довіреності про призначення представників Мотор Січ. Суд визнав, що такий документ не був необхідний, тому що Мотор Січ – не сторона-покупець акцій.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Судом встановлено, що спірну заяву повернуто комітетом (АМКУ, – ред.) незаконно, підстави для повернення визнані незаконними, суд вважає, що саме прийняття заяви до розгляду є ефективним способом захисту порушеного права позивачів", – йдеться в рішенні суду.

На це рішення АМКУ може подати апеляцію протягом 20 днів.

ПАТ "Мотор Січ" – один із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в понад 100 країн світу. Підприємство в січні-вересні 2020 року отримало 930,2 млн грн чистого прибутку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини