RU

Суд зняв арешт з головного офісу банку Аркада

04.02.2021, 10:49
Суд зняв арешт з головного офісу банку Аркада - Фото
Банк Аркада (Фото – ФГВФО)

1 лютого Печерський районний суд Києва зняв арешт з головного офісу банку Аркада на вулиці Ольгинській та із земельної ділянки. Про це йдеться в постанові суду, передає Finbalance.

Арешт наклали за клопотанням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в рамках забезпечення позову Фонду до ТОВ "Будеволюція", Олегу Неліна, Тараса Бурдейного щодо оскарження низки вчинених ними правочинів, які призвели до виведення з власності банку Аркада його головного офісу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У січні 2021 року Печерський райсуд відмовився задовольнити клопотання ліквідатора банку Аркада про забезпечення позову до Неліна й накладення арешту на головний офіс банку Аркада і земельну ділянку під ним. У цьому позові представник ФГВФО просив суд застосувати наслідки нікчемності правочину шляхом скасування реєстрації права власності та припинення визнання права власності на нерухоме майно.

У 2019 році банк Аркада надав цю нерухомість як заставу за кредитом, залученим пов'язаною з банком компанією-забудовником.

На момент укладення кредитного договору оціночна вартість будівлі становила понад 620 млн грн (майже 27% від усіх активів банку). Кредитор через несвоєчасне обслуговування боргу забудовником переоформив на себе право власності на цю будівлю.

Як відзначав Нацбанк, в зв'язку з цим банк "Аркада" відбив списання з балансу зазначеного об'єкта нерухомості, і капітал банку впав нижче нормативного рівня і став негативним.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини