RU

Суд заборонив НБУ переказувати гроші на рахунки "Надра Банку"

22.01.2009, 16:10

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення, яким заборонив НБУ переводити 3 млрд.грн. на рахунок "Надра Банку". Про це сьогодні на прес-конференції журналістам заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко уточнила: "Уряд звернувся до суду з позовом до Національного банку про незаконну діяльність. І ми попросили суд, щоб було винесене рішення, яке забороняє переказ цих 3 млрд.грн., які Національний банк вирішив перевести панові Фірташу і банку "Надра"... Я вам повідомляю, що сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення щодо задоволення позову і заборонив НБУ переказувати 3 млрд. Тому пан Фірташ разом зі своїми високопоставленими заступниками трохи відпочине перед тим, як отримати такі великі державні гроші".

За словами глави українського уряду, ці гроші були необхідні для рефінансування банківської системи України у кризовій ситуації, "а не для підтримки ділків, які втратили газовий бізнес".

Нагадаємо, вчора Кабінет Міністрів ухвалив рішення звернутися до суду з вимогою заборонити НБУ видавати "Надра Банку" 3 млрд. грн. на рефінансування. "До якої межі буде доходити корупція, зловживання, лобізм?" - спитала Прем'єр-міністр. При цьому Ю.Тимошенко уточнила, що попередні 7 млрд.грн. на рефінансування було видано "Надра Банку" "за дорученням Банкової".

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
"Надра Банк": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини