Суд заблокував рахунки Укргазвидобування

21.10.2019, 14:52
Суд заблокував рахунки Укргазвидобування - Фото
Укргазвидобування (прес-служба)

Суд заарештував банківські рахунки Укргазвидобування, ускладнивши відвантаження палива виробництва Шебелинського заводу та скрапленого газу інших газопереробних заводів. Про це enkorr повідомили контрагенти держкомпанії та представники УГВ.

"Дійсно весь тиждень рахунки арештовані, ми писали про цей ризик раніше на сайті. Нормально вантажити продукцію не можемо, відвантаження здійснюються виключно на підставі раніше отриманих передплат", - розповіли в Укргазвидобуванні.

10 жовтня УГВ закликала уряд і президента перевірити дії співробітників Фонду гарантування вкладів і фізичних осіб (ФГВФО) та не допустити незаконне стягнення з держкомпанії на користь ФК Фінгруп Фактор понад 215 млн грн.

У 2013 році Укргазвидобування запозичила у Дельта Банку кредит у 150 млн грн. Кредит було погашено в серпні 2017-го, коли банк уже перебував в управлінні ФГВФО. Незважаючи на це Дельта Банк подав новий позов, у якому просив стягнути з Укргазвидобування з цього ж кредиту 215 млн грн. Цей борг у подальшому було передано ФК Фінгруп Фактор із дисконтом в майже 70%.

ФК Фінгруп Фактор, згідно з реєстром юридичних осіб, належить родині Астіон - Василю, Євгену й Ользі (першим двом по 45%, останній - 10%).

Василь Астіон - депутат Дніпропетровської обласної ради від партії "Відроження", відомий як один з найбільш впливових латифундистів свого регіону разом зі своїм тестем - головою Федерації дзюдо Дніпра Михайлом Кошляком, пише Finbalance.

Братам Астіон і Михайлу Кошляку спільно належить група компаній Dnipro Agro, яка обробляє близько 50 000 га землі.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина