RU

Суд заарештував Будинок профспілок на Майдані та інше майно Федерації

26.11.2020, 13:51
Суд заарештував Будинок профспілок на Майдані та інше майно Федерації - Фото
Будинок профспілок (Фото: Flickr)

Печерський районний суд Києва наклав арешт на Будинок профспілок на Майдані Незалежності та іншу нерухомість Федерації профспілок України (ФПУ). Рішення суду опубліковане в єдиному держреєстрі судових рішень.

Посадові особи ФПУ привласнили ряд об'єктів нерухомого майна державної власності в особливо великих розмірах, йдеться в судовому рішенні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також суд заборонив суб'єктам державної реєстрації проводити будь-які реєстраційні та нотаріальні дії та розпоряджатися арештованим майном.

Читайте також: Профспілкова реальність: кого і як захищають об'єднання співробітників

Крім Будинку профспілок на Майдані Незалежності серед заарештованих об'єктів нерухомості Федерації профспілок вказані: Жовтневий палац (Міжнародний центр культури і мистецтв), ресторанний комплекс на Трухановому острові, будівля на Контрактовій площі 10, санаторій Жовтень у Конча-Заспі, навчально-спортивна база Святошин, санаторії в Ірпені, Одесі, Куяльнику та інше майно в Одесі, Ужгороді, Трускавці, Луцьку, Києві.

Найбільшим об'єднанням профспілок є Федерація профспілок України. Членами організації є понад 5 млн осіб, які працюють на 60 тис. підприємств різних галузей економіки. До складу ФПУ входить 44 всеукраїнських профспілки і 25 профоб'єднань.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини