Суд визнав банкрутом завод Ахметова. Але він продовжить роботу

19.12.2019, 10:23
Суд визнав банкрутом завод Ахметова. Але він продовжить роботу - Фото
Фото: join.dtek.com

Госпсуд Донецької області визнав Дружківський машинобудівний завод банкрутом

доповнено

Господарський суд Донецької області 17 грудня визнав банкрутом ВАТ Дружківський машинобудівний завод (кінцевий бенефіціар - Рінат Ахметов) і відкрив ліквідаційну процедуру. Про це повідомляє Finbalance.

Відзначається, що провадження у справі №905/2910/17 про банкрутство заводу було відкрите в січні 2018 року за ініціативою управління Пенсійного фонду України в місті Дружківка Донецької області.

Госпсуд Донецької області 1 листопада 2018 року затвердив реєстр вимог кредиторів підприємства, в який включені вимоги Пенсійного фонду (16,3 млн грн), Промінвестбанку (84,5 млн грн), ТОВ Фінансова компанія "Арсенал" (759,9 млн грн), ПАТ Єнакіївський металургійний завод (100 млн грн), ВАТ Науково виробнича компанія "Гірничі машини"(112,3 млн грн), ДФС (37 млн ​​грн).

Однак суд відмовив ліквідатору Всеукраїнського банку розвитку у визнанні кредитором боржника на суму 389,8 млн грн (рішення було залишене без змін постановою Верховного Суду від 27.09.2019 р).

Доповнено. У компанії ДТЕК пояснили, що процедура банкрутства за ініціативою ПФУ була відкрита відносно ПАТ "Дружківський машинобудівний завод" і розпочата процедура ліквідації триватиме 12 місяців відповідно до законодавства України. Але фізично випуском продукції займається інша юрособа.

"Корум Дружківський машинобудівний завод не банкрут. На даний момент ТОВ "Корум Дружківський машинобудівний завод" працює на повну потужність, забезпечує робочими місцями близько 2000 співробітників, платить податки до бюджету", - уточнили в прес-службі ДТЕК Енерго.

  • Компанія ДТЕК Енерго придбала акції ВАТ Дружківський машинобудівний завод у кінці 2017 року.
Дружківський машинобудівний завод - виробник гірничошахтного обладнання. Входить до Corum Group (раніше Гірничі машини), яка об'єднує машинобудівні активи групи СКМ Ріната Ахметова.

Читайте російською: Суд признал банкротом завод Ахметова

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии