Главу ПриватБанку не змогли звільнити через суд

Печерський районний суд Києва відмовився задовольнити позов Первинної профспілкової організації працівників ПриватБанку, яка вимагала від наглядової ради банку звільнити главу правління Петра Крумханзла. Про це пише Finbalance із посиланням на дані у судовому реєстрі.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Серед обґрунтувань суд назвав, зокрема, те, що в банку створені та зареєстровані 20 профспілкових організацій, включаючи Всеукраїнську профспілку працівників АТ КБ "ПриватБанк", і 19 організацій такої профспілки, отже, в банку діє 21 організація профспілок із різним статусом.
Суд порахував, що, якщо ці організації не обрали об'єднаного представника, то позивач не є стороною колективного договору. Отже, у суду відсутні "правові підстави для висновку про незаконну бездіяльність відповідача та, як наслідок, зобов'язання останнього розглянути вимогу позивача".
Крім того, позивач не надав усіх необхідних документів, а також надає у позовній заяві дані, які не відповідають фактичним обставинам справи і суперечать наявним у справі доказам, йдеться в рішенні суду.
При цьому наголошується, що рішення суду може бути оскаржене протягом 30 днів.
Читайте також: ПриватБанк: робота на карантині, суди з Коломойським і кредитні канікули. Інтерв'ю
- 23 грудня 2019 року Печерський райсуд відкрив провадження за позовом Первинної профспілкової організації працівників ПриватБанку, яка вимагала звільнити Крумханзла.
- 13 лютого Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом цієї ж профспілки, яка вимагала вже від Національного банку звільнити главу правління Привату.
- 2 січня суд відкрив провадження за позовами колишніх топ-менеджерів ПриватБанку проти держави, які оскаржують націоналізацію. Серед позивачів - екс-глава правління ПриватБанку Олександр Дубілет та його заступники: Тимур Новіков, Олег Горохівський, Володимир Яценко, Тетяна Гур'єва, Людмила Шмальченко.
- Націоналізацію ПриватБанку оскаржують у суді також колишні його мажоритарні акціонери Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов і пов'язані з ними компанії. Розгляд справ за їхніми позовами призупинений до винесення рішення у справі Суркісів. Сім'я Суркісів також оскаржує націоналізацію ПриватБанку, а саме - процедуру, за якою їхні гроші були конвертовані у капітал державного Привату.
Читайте російською: Суд отказался уволить главу правления ПриватБанка
Комментарі