RU

Главу ПриватБанку не змогли звільнити через суд

06.05.2020, 10:34
Главу ПриватБанку не змогли звільнити через суд - Фото
Петр Крумханзл

Печерський районний суд Києва відмовився задовольнити позов Первинної профспілкової організації працівників ПриватБанку, яка вимагала від наглядової ради банку звільнити главу правління Петра Крумханзла. Про це пише Finbalance із посиланням на дані у судовому реєстрі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Серед обґрунтувань суд назвав, зокрема, те, що в банку створені та зареєстровані 20 профспілкових організацій, включаючи Всеукраїнську профспілку працівників АТ КБ "ПриватБанк", і 19 організацій такої профспілки, отже, в банку діє 21 організація профспілок із різним статусом.

Суд порахував, що, якщо ці організації не обрали об'єднаного представника, то позивач не є стороною колективного договору. Отже, у суду відсутні "правові підстави для висновку про незаконну бездіяльність відповідача та, як наслідок, зобов'язання останнього розглянути вимогу позивача".

Крім того, позивач не надав усіх необхідних документів, а також надає у позовній заяві дані, які не відповідають фактичним обставинам справи і суперечать наявним у справі доказам, йдеться в рішенні суду.

При цьому наголошується, що рішення суду може бути оскаржене протягом 30 днів.

Читайте також: ПриватБанк: робота на карантині, суди з Коломойським і кредитні канікули. Інтерв'ю

Читайте російською: Суд отказался уволить главу правления ПриватБанка

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини