RU

Суд відмовився розблокувати конкурс на главу ПриватБанку

09.04.2021, 16:14
Суд відмовився розблокувати конкурс на главу ПриватБанку - Фото
Фото: depositphotos.com

Госпсуд Києва відмовився задовольнити клопотання ПриватБанку про скасування заборони вчиняти будь-які дії щодо обрання та призначення голови правління банку. Відповідне рішення суд ухвалив 6 квітня, передає Finbalance.

Суд відхилив аргументи банку, вказавши, що як захід забезпечення за позовом банку забороняється тільки призначати нового главу, тоді як починати конкурс на цю посаду не забороняється.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Тобто, до моменту вирішення спору зі встановлення законності проведення конкурсу загалом, судом забезпечено позов шляхом заборони обрання певного переможця конкурсу на посаду керівника банку і призначення такої особи головою правління банку, як кінцевого етапу всієї конкурсної процедури", – відзначають у суді.

14 квітня Північний апеляційний госпсуд планує розглянути апеляційні скарги Нацбанку і Кабміну на постанову Господарського суду Києва від 24 лютого про вжиття заходів забезпечення позову.

Читайте також: ПриватБанку обрали нового главу. Але він про це не знає. Інтерв'ю про заборонений конкурс

  • У січні 2021-го закінчився контракт колишнього СЕО банку Петра Крумханзла. Зараз ним тимчасово керує Ганна Самаріна, паралельно наглядова рада обирає на конкурсі нового главу.
  • Наглядова рада тривалий час не розкривала деталей конкурсу, як і його учасників. У ЗМІ звучали прізвища Андрія Пишного та топменеджера Райффайзен Банку Аваль Герхарда Бьоша, також, за інформацією співрозмовників LIGA.net у банку, в конкурсі брав участь і сам Крумханзл.
  • Вибір вже практично зроблено, але в кінці лютого конкурс був заморожений через суд за позовом Профспілки ПриватБанку, який протестує проти "закритого формату конкурсу". На 31 березня призначено апеляцію за цією справою.

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини