RU

Суд відмовився розглядати цінову постанову Тимошенко

12.06.2009, 12:15

Конституційний Суд України відмовив Президентові України у відкритті конституційного провадження за його поданням щодо неконституційності пункту 3 змін, які вносяться у Порядок декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів N709 від 6 серпня 2008 р., дію якого зупинено Указом Президента України N125 від 6 березня 2009 р.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, внесення змін у вказану постанову уряду зумовила необхідність вдосконалення методів державного регулювання цін на продовольчі товари і конкретизації повноважень місцевих органів виконавчої влади із регулювання таких цін.

Як відзначається, зокрема, у постанові Конституційного Суду України, конституційне подання глави держави не містить правового обґрунтування тверджень про невідповідність прийнятого урядом рішення Конституції України, що є основою для відмови у відкритті конституційного провадження у справі.

"Чергова постанова Конституційного Суду України про відмову у відкритті конституційного провадження за конституційним поданням Президента України є підтвердженням неправомірної практики безпідставної зупинки главою держави дії актів Кабінету Міністрів і створення штучних перешкод для виконання урядом його конституційних повноважень", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в Кабміні нагадують, що за час діяльності уряду Юлії Тимошенко Президентом України безпідставно було зупинено дії 57 урядових рішень.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини