RU

Суд відібрав "Луганськтепловоз" у росіян

27.10.2010, 13:20
Суд відібрав
d9872cdf6e9927ac026bd815e78b4e2e.jpg

Суд відібрав "Луганськтепловоз" у росіян

Київський господарський суд задовольнив позов Фонду державного майна України (ФДМУ) про розірвання договору купівлі-продажу державного пакету акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Про це заявив голова ФДМУ Олександр Рябченко.

"Суд прийняв рішення на нашу користь", - сказав О.Рябченко, якого цитує УНІАН.

До того ж глава ФДМУ уточнив, що рішення суду було винесено минулого тижня. З його словами, швидше, відповідач за цим позовом – "Брянський машзавод" подаватиме апеляцію.

Нагадаємо, 8 жовтня Фонд держмайна звернувся з позовом до Київського господарського суду щодо розірвання договору купівлі-продажу державного пакету акцій "Луганськтепловозу".

Крім того, ФДМУ вимагав від покупця "Луганськтепловозу" - керуючої компанії "Брянський машзавод" виплатити неустойку за несплату у встановлений термін коштів за придбаний пакет "Луганськтепловозу" в розмірі 82 млн. грн., а також пеню у розмірі 2 млн. 177 тис. грн.

Як зазначили у Фонді, причиною для подачі позову стала несплата Брянським машзаводом заявленої ним на приватизаційному конкурсі суми за держпакет акцій "Луганськтепловозу".

15 червня 2010 року керуюча компанія "Брянський машинобудівний завод" (Росія), що входить до російського "Трансмашхолдингу", була визнана переможцем конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 76,001% пакету акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз".

Всього у конкурсі брали участь дві компанії - ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання ім. Фрунзе" (НПО ім. Фрунзе"), початкова цінова пропозиція якого становила 400 млн. грн., і Брянський машзавод, який запропонував за пакет акцій підприємства 410 млн. грн. Третя компанія, що подала заявку на конкурс, - "Мантара Холдинг" не була допущена Фондом держмайна до участі у ньому.

"Мантара Холдинг" звернулася до Господарського суду Києва з позовом до Фонду держмайна. У своєму позові вона просила визнати недійсною відразу декілька рішень ФДМУ в конкурсі з продажу "Луганськтепловозу", аж до договору купівлі-продажу пакету акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року.

ВАТ "ХК "Луганськтепловоз": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини