RU

Суд скасував призначення SkyUp на маршрут Київ-Стамбул за позовом Рози вітрів

04.02.2021, 16:56
Суд скасував призначення SkyUp на маршрут Київ-Стамбул за позовом Рози вітрів - Фото
Фото: Facebook компанії SkyUp

Окружний адміністративний Суд Києва за позовом близької до Ігоря Коломойського авіакомпанії Роза Вітрів анулював наказ Державіаслужби, яким іншому українському авіаперевізнику SkyUp надали право на польоти з Києва до Стамбула.

Як пише avianews.com, одночасно суд скасував наказ регулятора, яким Розу Вітрів позбавили права на польоти на цій лінії через те, що вона не використовувала квоту протягом 12 місяців.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Авіаперевізник аргументував відсутність рейсів тим, що протягом року суперечку за право літати на лінії Київ-Стамбул вела авіакомпанія Atlasjet Ukraine.

Через це існувала правова невизначеність щодо можливості виконувати польоти до Стамбула, заявили в Розі Вітрів.

"Держава видає дозволи, щоб підвищувати мобільність громадян і розвивати економіку. Компанія, яка має, але не використовує слоти, порушує інтереси держави і українських громадян. SkyUp частоти потрібні не для того, щоб утримувати їх, а щоб літати", – прокоментував ситуацію керівник SkyUp Дмитро Сєроухов в інтерв'ю Мінтрансу.

Рішення суду поки не набуло чинності, і сторони можуть оскаржити його в апеляційній інстанції.

Читайте також: Авіація | Скільки Коломойського в Розі Вітрів і чи бувають квитки за 500 грн. Заборонене інтерв'ю

  • Зараз на лінії Київ-Стамбул авіакомпанії обох країн можуть виконувати по 24 рейси на тиждень. В Україні 21 частота віддана МАУ, три – SkyUp. Перша здійснює сім рейсів на тиждень, друга – три. На вихід на лінію претендувала також Azur Air Ukraine, однак авіакомпанії відмовили через відсутність вільної квоти.
  • Роза вітрів, згідно держреєстру юросіб, належить директору Володимиру Каменчуку. Раніше він підтверджував, що партнером компанії виступає так звана група Приват Ігоря Коломойського, а в менеджменті є його представники. Коломойський також є співвласником МАУ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини