RU

Суд повернув у держвласність п'ять будівель "Більшовика". Завод готовий до приватизації

18.02.2021, 18:33
Суд повернув у держвласність п'ять будівель
Фото: uk.wikipedia

Касаційний господарський суд відхилив вимоги компанії Агроміл Дистрибьюшн та залишив у дії рішення суду попередньої інстанції про повернення в державну власність п'яти будівель Першого київського машинобудівного заводу ( "Більшовик"). Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

"Рішення суду має велике значення для приватизації підприємства: відновлення цілісності майнового комплексу гарантує продаж його за максимальною ціною на майбутньому аукціоні", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

У ФДМ додають, що приватизація "Більшовика" може відбудуться вже в червні поточного року за умови розблокування великої приватизації Верховною Радою і затвердження Кабміном умов приватизації заводу.

Відчуження майна "Більшовика" і продаж будівель та торгах СЕТАМ відбулися в жовтні 2019 року. ФДМ відразу ж відсторонив від посади директора заводу і звернувся до суду з вимогою анулювати результати торгів.

У 2020 році ФДМ добився судового рішення про визнання торгів недійсними. Дане рішення було оскаржене покупцем майна, компанією Агроміл Дистрибьюшн у Касаційному госпсуді.

На даному етапі Національне антикорупційне бюро проводить процесуальне провадження в кримінальній справі про заподіяння державі збитків в особливо великому розмірі. Серед фігурантів справи підприємства Агроміл Дистрибьюшн, ФК "Меридіан", колишнє керівництво "Більшовика" і працівники СЕТАМ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини