RU

Суд повернув дозвіл Ощадбанку на стягнення $1,3 млрд з Росії

07.12.2020, 16:57
Суд повернув дозвіл Ощадбанку на стягнення $1,3 млрд з Росії - Фото
Правосуддя (фото - pixabay.com)

Верховний Суд 2 грудня дозволив Ощадбанку відновити стягнення $1,3 млрд з Росії за активи в окупованому Криму.

Як пише Finbalance, Верховний Суд 2 грудня відновив дію постанови Київського апеляційного суду від 17 липня 2019 року, яким було задоволено заяву Ощадбанку та надано дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу (м. Париж, Франція) від 26 листопада 2018 року про стягнення $1,1 млрд з Росії в якості компенсації за експропріацію активів Ощадбанку в Криму (з урахуванням відсотків, загальна сума вимог – $1,3 млрд).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

25 листопада Верховний Суд за клопотанням ЗАТ "Фортуна" (пов'язано з групою "Приват") зупинив дію постанови Київського апеляційного суду від 17 липня 2019 року. Тоді ж (25.11.2020) Верховний Суд відкрив провадження за скаргою ЗАТ "Фортуна" на постанову Київського апеляційного суду.

2 грудня Верховний Суд за клопотанням Ощадбанку закрив провадження на підставі того, що ЗАТ "Фортуна" не є стороною за вказаною справою.

ПрАТ "Фортуна" входить до групи компаній, які пов'язують з "приватівцями" і які на підставі Арбітражного суду Гааги теж намагаються стягнути з РФ компенсацію за відібрані в Криму активи на $159 млн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини