RU

Суд почав процедуру банкрутства Ритейл Центру, який володіє мережею Фуршет

22.01.2021, 13:38
Суд почав процедуру банкрутства Ритейл Центру, який володіє мережею Фуршет - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

18 січня 2021 року Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства дочірнього підприємства Ритейл Центр, який володіє роздрібною мережею Фуршет. Про це повідомляє Retailers.ua.

Повідомляється, що 20 січня компанії-постачальники отримали лист із підписом директора Ритейл Центру В'ячеслава Купченка про те, що суд почав процедуру банкрутства компанії, в зв'язку з чим вводиться мораторій на виплати кредиторам і призначений розпорядник майна.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Всі вимоги кредиторів повинні бути пред'явлені до 16 лютого 2021 року.

Як видно з матеріалів справи, процедура банкрутства розпочата за позовом від фінкомпанії Фінворк. У 2019 компанія Моден Трейд надала Ритейл Центру безпроцентну фіндопомогу розміром 7,945 млн грн. Боржник повинен був повернути цю суму до 20 лютого 2020 року, але не зробив цього. Компанія Фінворк викупила цей борг у Моден Трейд.

В кінці 2020 року Ритейл Центр заплатив Фінворк 100 000 грн, і заявив, що виплатити решту суми – 7,845 млн грн не може. Фінворк звернувся до суду, який прийняв рішення про початок процедури банкрутства Ритейл Центр.

Retailers.ua зазначає, що в компанії Ритейл Центр не прокоментували ситуацію до виходу цієї статті. Телефони, зазначені на сайті Фуршет, не відповідають.

Фінворк не єдина компанія, якій заборгував Фуршет. В єдиному реєстрі судових рішень містяться десятки позовів від постачальників мережі.

Фуршет – один із найстаріших продуктових ритейлерів України, перший супермаркет був відкритий у 1998 році в Києві.

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини