Суд оштрафував Дональда Трампа на $2 млн

08.11.2019, 11:07
Суд оштрафував Дональда Трампа на $2 млн - Фото
Дональд Трамп (Фото: Michael Reynolds/EPA)

Суд в Нью-Йорку зобов'язав президента США Дональда Трампа виплатити $2 млн ряду благодійних організацій в якості штрафу за зловживання в роботі його власного благодійного фонду, кошти якого були використані Трампом в особистих політичних та бізнес-інтересах.

Як передає Голос Америки, суддя Селіенн Скарпулла винесла рішення про штраф у зв'язку з позовом, який був поданий проти Трампа генеральною прокуратурою Нью-Йорка у справі про зловживання в Trump Foundation.

Суддя постановила, що Трамп незаконно задіяв співробітників своєї передвиборної кампанії для роботи в фонді при проведенні заходу зі збору коштів для ветеранів при підготовці до передвиборної партійної конференції в Айові в 2016 році. Захід, насправді, було організовано з метою "просування політичної кампанії пана Трампа", говориться в рішенні суду.

Минулого місяця юристи Трампа і генеральна прокуратура Нью-Йорка уклали угоду про розпуск фонду і перерозподіл близько $1,7 млн, що залишалися на рахунках фонду, іншим некомерційним організаціям.

В рамках цієї угоди, опублікованої в четвер, Трамп визнав, що він особисто прийняв рішення про зловживання коштами фонду.

Президент США і офіс генпрокурора Нью-Йорка домовилися про те, що рішення щодо суми штрафу, який повинен бути виплачений головою держави, буде приймати суддя.

Штраф, який буде виплачений Трампом, і кошти, що залишилися у Trump Foundation будуть порівну розділені між вісьмома організаціями, серед яких є фонди, що займаються роздачею безкоштовної їжі нужденним і фінансуванням навчання афроамериканців, а також Музей пам'яті жертв Голокосту.

Читайте російською: Суд оштрафовал Дональда Трампа на $2 млн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектЧетыре финансовые ошибки бизнеса, которых можно избежать