RU

Суд наклав арешт на ГЗК Фірташа

11.11.2009, 09:56

Господарський Суд Києва наклав арешт на майно Іршанського гірничо-збагачувального і Вільногірського гірничо-металургійного комбінатів. Про це пише сьогодні газета "Дело".

"Відповідним рішенням суд задовольнив позов Міністерства промислової політики до підприємства, підконтрольного Дмитру Фірташу, "Кримський Титан". Як відомо, Іршанський і Вільногірський ГЗК до кінця вересня були в оренді у кримського заводу", - вказує видання.

У своєму позові Міністерство наполягає на тому, що термін оренди закінчився і підприємства потрібно повернути під контроль держави. Рішення по суті суперечки суд повинен буде винести 24 листопада.

У компанії OstChem Holding (управляє хімічними активами Д.Фірташа) ситуацію з арештом майна не коментують. Однак наполягають на тому, що мають право розраховувати на продовження оренди сировинних підприємств. "Ми зараз управляємо ГЗК і наполягаємо на продовженні договору про їх оренду", - заявили в OstChem Holding.

Нагадаємо, сторона Д.Фірташа намагається через суд зобов'язати уряд продовжити оренду спірних комбінатів. На думку юристів компанії, представники уряду повинні були офіційно повідомити "Кримський Титан" за три місяці до закінчення договору оренди про те, що не мають наміру продовжувати дію документа. Однак, як запевняють в OstChem Holding, офіційного повідомлення вони не отримували. Таким чином, згідно із законом мають право на продовження договору ще на два роки.

Іршанський і Вільногірський ГЗК були в оренді у "Кримського Титана" з 2004 року. Термін оренди закінчувався у вересні 2009 року. У кінці вересня Кабмін ухвалив постанову, якою Іршанський ГЗК і Вільногірський гірничо-металургійний комбінат після інвентаризації повинні були перейти в управління Мінпромполітики. Почати інвентаризацію підприємств планувалося 1 жовтня. Однак керівництво "Кримського Титана" заборонило пускати на об'єкти представників Мінпромполітики і ФДМУ.

Дмитро Фірташ: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини