RU

Суд Лондона зобов'язав Коломойського оплатити витрати ПриватБанку

23.10.2019, 14:41
Суд Лондона зобов'язав Коломойського оплатити витрати ПриватБанку - Фото
Ігор Коломойський (Фото: Юрій Смірнов/LIGA.net)

До 12 листопада Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та інші відповідачі зобов'язані сплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомляє прес-служба банку.

15 жовтня Коломойський і Боголюбов програли в Апеляційному суді Лондона.

"Відповідачів зобов'язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк має отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова та 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів" , - йдеться в повідомленні.

Крім того, відповідачі повинні сплатити витрати ПриватБанку за слухання справи в 2018 році суддею Фанкортом, і кошти, витрачені на апеляцію. У банку відзначають, що для визначення загальної суми витрат знадобиться час. "Поки вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада", - уточнюють у ПриватБанку.

  • 15 жовтня Апеляційний суд Лондона й Уельсу задовольнив скаргу ПриватБанку на рішення суду першої інстанції, який відмовився від позову держбанку до колишніх власників Коломойського й Боголюбова. Рішення суду означає, що арешт активів Коломойського продовжиться, а Лондонський суд почне розгляд за позовом Привату по суті.
  • У грудні 2017 року Приватбанк подав позов до Високого суду Лондона проти колишніх власників і шести компаній, які їм імовірно належать або знаходяться під їх контролем. Йдеться про фірми Teamtrend, Trade Point Agro, Collyer, Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і Ukrtransitservice. Як забезпечувальний захід суд заарештував по всьому світу активи екс-власників банку і зазначених компаній на суму більше $2,5 млрд.
  • У листопаді 2018 року Високий суд Лондона вирішив, що йому не підсудна ця справа, але визнав ПриватБанк жертвою масштабних шахрайських дій.

Читайте також: Справа ПриватБанку. Що нового ми дізналися з рішення суду Лондона

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини