Суд ліквідував компанію "Галичина" і списав 1,2 млрд грн її боргів

01.06.2020, 13:23
Суд ліквідував компанію
Суд (фото - pixabay.com)

Суд ліквідував молочну компанію, яка була визнана банкрутом ще в 2018 році

Господарський суд Львівської області 25 травня затвердив ліквідаційний баланс збанкрутілого ПрАТ "Галичина" і ліквідував компанію. Про це пише Finbalance.

При цьому суд констатував, що вимоги деяких кредиторів (зокрема Укрексімбанку - на 1,24 млрд грн), що не були погашені під час ліквідації, вважаються погашеними, враховуючи недостатність майна боржника (ч. 7 ст. 64 Кодексу про процедури банкрутства).

У березні відбувся другий повторний аукціон із продажу ліквідатором Галичини прав вимоги підприємства до компанії Ковельмолоко на 86,25 млн грн. 29% цих прав були у заставі Укрексімбанку. Покупцем із пропозицією 517 500 грн стало ТОВ "Мідас Інвестиції".

  • 30 серпня 2018 року Госпсуд Львівської області визнав ПрАТ "Галичина" банкрутом і відкрив процедуру ліквідації. Тоді розпорядник майна встановив, що активи компанії становлять 231,8 млн грн, а, згідно з реєстром вимог кредиторів боржника, загальна кредиторська заборгованість - 1,18 млрд грн.
  • В Молочній компанії "Галичина" заявляли, що випуск продукції проходить у штатному режимі, а банкрутом оголошена інша юридична структура. При цьому компанія провела ребрендинг у червні 2018 року із ПрАТ у ТОВ.
  • А в жовтні 2019 року Господарський суд Волинської області визнав банкрутом Ковельмолоко. Згідно із затвердженим судом реєстром, вимоги Укрексімбанку склали 743,7 млн ​​грн (як забезпечені заставою майна боржника), Мідас Інвестиції - 111,5 млн грн, ПрАТ "Галичина" - 85,8 млн грн, ТОВ "Молочна компанія "Галичина"- 20,7 млн ​​грн.
  • У 2010 році Західна молочна група (підконтрольна групі Континіум Степана Івахіва і нині покійного Ігоря Єремеєва) об'єдналася із ПрАТ "Галичина" (бенефіціарами якого були львів'яни Андрій Король, Сергій Гиба, Юрій Ложкін). Об'єднана структура зберегла назву "Галичина". Івахів входив до наглядової ради підприємства. У 2014 році багаторічного гендиректора молочного заводу Володимира Петрину на деякий час замінив Дмитро Лещенко, який до цього призначення працював радником гендиректора групи Континіум.
  • У 2019 Госпсуд Львівської області також визнав вимоги Банку інвестицій і заощаджень до ПрАТ "Галичина" на 72,8 млн грн.

Читайте російською: Суд ликвидировал компанию "Галичина" и списал 1,2 млрд грн ее долгов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии