RU

Суд Англії зобов'язав Коломойського і Боголюбова сплатити Привату 1 млн фунтів стерлінгів

03.02.2021, 10:43
Суд Англії зобов'язав Коломойського і Боголюбова сплатити Привату 1 млн фунтів стерлінгів - Фото
Фото: depositphotos.com

Англійський суд задовольнив клопотання ПриватБанку щодо додаткового платежу в рахунок відшкодування витрат банку і зобов'язав Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, разом з іншими компаніями-відповідачами, здійснити додаткову виплату 1 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомляє пресслужба банку.

Колишні власники повинні виплатити гроші до 15 березня 2021 року.

Відповідачів також зобов'язали сплатити витрати банку в розмірі близько 35 000 фунтів стерлінгів, понесених у зв'язку з поданням такого клопотання.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Таким чином, загальна сума виплачених коштів банку відповідачами разом з відсотками становить понад 12 млн фунтів стерлінгів, відзначили в банку.

Ця сума складається з проміжних виплат в розмірі 4,4 млн фунтів стерлінгів в рахунок юридичних витрат ПриватБанку, понесених в суді першої та апеляційної інстанції, і повернення 7,5 млн фунтів стерлінгів, сплачених банком відповідачам в грудні 2018.

"ПриватБанк продовжує підтримувати свої позови проти колишніх власників та інших, і впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати близько $3,75 млрд, що в даний час потрібні в судовому процесі, разом з відповідними юридичними витратами", – відзначили в банку.

Загальна сума зобов'язань відповідачів за видатками банку буде визначена на слуханнях, які відбудуться в період з жовтня 2021 року по лютий 2022 року.

  • 19 грудня 2017 року Високий суд Англії та Уельсу видав судовий наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова і шести компаній, які знаходяться в їх власності. Коломойський і Боголюбов подали клопотання про оскарження судового наказу про всесвітній арешт активів та юрисдикції англійського суду розглядати позови ПриватБанку.
  • Ці клопотання були задоволені в суді першої інстанції суддею Фанкортом 4 грудня 2018 року і повністю були скасовані рішенням Апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року, яким було підтверджено, що позов банку про шахрайство в розмірі $1,9 млрд, плюс відсотки, проти колишніх власників та інших може розглядатися англійським судом.
  • Апеляційний суд зобов'язав відповідачів сплатити ПриватБанку витрати, понесені щодо слухання 2018 року, і кошти, витрачені Банком на апеляцію, і здійснити проміжну виплату в розмірі 3,4 млн фунтів стерлінгів таких витрат на рахунок до 12 листопада 2019 року.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини