Суд Англії підтвердив право ПриватБанку не платити Коломойському за євробондами

16.03.2020, 16:01
Суд Англії підтвердив право ПриватБанку не платити Коломойському за євробондами - Фото
Ігор Коломойський (скріншот із відео УП)

ПриватБанк не повинен здійснювати виплати за євробондами пов'язаним із Коломойським власникам, ухвалив Високий суд Англії

Високий суд Англії та Уельсу 16 березня підтвердив право ПриватБанку здійснювати виплати за випущеними в 2010 і 2013 роках євробондами не всім пред'явникам. Таке рішення суд виніс у відповідь на клопотання компанії-управителя облігаціями Madison Pacific, яка просила роз'яснити рішення Лондонського арбітражу.

Як повідомляє прес-служба банку, рішення Високого суду підтверджує рішення Лондонського арбітражного суду від 13 червня 2019-го про механізм виплат за вказаними бондами.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Це означає, що у разі, якщо арбітражні рішення вступлять у силу, то ПриватБанк повинен буде здійснити виплати за євробондами "тільки обмеженому класу власників". А якщо ПриватБанк виграє суд про визнання процедури bail-in (конвертації бондів і грошей пов'язаних осіб у капітал націоналізованого банку), то не буде зобов'язаний здійснювати ніяких виплат взагалі.

  • Влітку 2019-го Лондонський арбітраж ухвалив, що ПриватБанк не повинен здійснювати виплати за євробондами тим власникам, які пов'язані з екс-власниками банку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Суд також визнав, що обидва випуски євробондів були предметом незаконних дій, і попросив власників паперів розкрити деталі їх купівлі.
  • Більшість євробондів скупили пов'язані з Коломойським компанії. Загальна вартість цих паперів - $335 млн.

Читайте також: Усім, окрім Коломойського. Хто відсудив у ПриватБанку $335 млн

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов