RU

Столичний готель "Дніпро" купили українські кіберспортсмени

23.07.2020, 13:44
Столичний готель
Готель Дніпро. Фото: прес-служба ФДМУ

Столичний готель "Дніпро" купив засновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський разом з партнерами. Про це сам Кохановський повідомив в Facebook.

"Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не російські олігархи, а українські айтішники", - пише Кохановський.

Він зазначив, що кілька років тому разом з партнерами задумав великий інфраструктурний кіберспортивний проект. Його планували запустити з будівлі арени, але плани змінилися, після появи можливості приватизації готелю "Дніпро".

"Ми перетворимо його в перший готель в світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. Він включатиме в себе не тільки атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони, і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивні сцени, спеціальні номери для професійних гравців, а також кращий в світі players 'lounge. Коли я говорю "ми", то маю на увазі групу партнерів і інвесторів, які здатні реалізувати цей великий проект, першою частиною якого став готель "Дніпро", - заявляє Кохановський.

У розмові з AIN.UA Кохановський розповів, що компанія "Смартлентд", яка стала переможцем конкурсу - один з партнерів проекту. За його словами, у неї величезний досвід управління об'єктами нерухомості і саме за це вони відповідають.

Коментуючи фінансове питання, Кохановський зазначив, що проект зажадав додаткового фінансування. За його словами, його підтримали українські інвестори і підприємці.

"Також ми частково залучаємо позикові кошти. Тут головний принцип - повна прозорість походження коштів, довіра партнерів і відкритість для регулятора. Так що на сьогоднішній день сумнівів в тому, що угода буде закрита, у мене немає", - підкреслив він.

Кохановський також повідомив, що ведуться переговори з топовим закордонним архітектурним бюро з питань реконструкції готелю.

"Відносно вартості і строків - постараємося впоратися за півтора-два роки і вкладемо близько $20 мільйонів", - додав він.

  • 15 липня Фонд державного майна продав на відкритому аукціоні 100% державного пакета акцій столичного готелю Дніпро за 1,1 млрд грн.
  • Пізніше народний депутат від Слуги народу Андрій Холодов заявив, що аукціон з продажу готелю Дніпро міг виграти російський бізнесмен Олег Бойко.
  • 21 липня компанія Finstar заявила, що ні вона, ні її власник Олег Бойко не мають відношення до придбання готелю Дніпро.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини