RU

Сто тисяч вкладників Ощадбанку СРСР отримали компенсацію

06.06.2012, 11:21
Сто тисяч вкладників Ощадбанку СРСР отримали компенсацію - Фото
aa2243c6afc6b5d40bf03625befa5879.jpg
Станом на 5 червня 100 тисяч вкладників колишнього Ощадбанку СРСР отримали компенсації вкладів на суму в 93 мільйони гривень. Про це сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду, прем'єр-міністр України  Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров нагадав, що 1 червня почалися виплати компенсації вкладникам Ощадбанку СРСР. Він повідомив, що станом на 5 червня 100 тисячам вкладників виплачено близько 93 мільйонів гривень. "Непоганий старт за кілька банківських днів. Обслуговування вкладника за фактом триває 10-15 хвилин", - сказав голова уряду.

Він додав, що для того, щоб підвищити ефективність обслуговування, Ощадбанк ввів графік, коли дні виплат чергуються з днями актуалізації даних.

"1,6 мільйонам вкладників вже призначена дата виплати з точністю до хвилини. А ще близько 1 мільйона громадян у визначені дні пройдуть актуалізацію даних в реєстрі вкладників. Завдання Мінфіну і Ощадбанку - і далі продовжувати виплати ритмічно, вчасно, уважно до кожному вкладнику", - зазначив Азаров.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини