RU

Статистика щодо єдинорогів. Найбільше у США, два найдорожчих - у Китаї

15.07.2020, 16:16
Статистика щодо єдинорогів. Найбільше у США, два найдорожчих - у Китаї - Фото
Ілюстрація - pixabay.com

У липні 2020 року в світі налічується більше 400 компаній-єдинорогів, а їх сукупна вартість - близько $1,4 трильйона. Список  опублікували аналітики CB Insights.

Єдинорогами називають компанії, капіталізація яких перевищує $1 млрд. Інвестори стежать за появою нових єдинорогів, так як вкладення в них особливо вигідні. За даними CB Insights, два найдорожчих єдинорога - це китайські компанії Toutiao ($75 млрд) і Didi Chuxing ($56 млрд). Toutiao перекладається як Заголовки, це додаток на основі технології штучного інтелекту, що формує для користувачів персональну стрічку новин. Компанія разом із TikTok входить у холдинг ByteDance. Didi Chuxing надає транспортні послуги.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За ними в рейтингу йдуть американські компанії Stripe (Фінтех, $36 млрд), SpaceX ($36 млрд), Palantir Technologies (управління даними, $20 млрд) і Airbnb ($18 млрд).

Всього в США нарахували 228 єдинорогів, у Китаї - 122, у Великій Британії - 25, в Індії - 21, в Німеччині - 13, у Південній Кореї - 10, у Бразилії та Ізраїлі - по 7.

Статистика щодо єдинорогів. Найбільше у США, два найдорожчих - у Китаї

Інфографіка: statista.com

  • Crunchbase на початку липня повідомив, що за перші шість місяців 2020 року в світі з'явилося 44 нових єдинорога. Вони залучили $12 млрд інвестицій, а їх загальна оцінка становить $64 млрд.
  • Startup Genome в червні опублікувала свій щорічний рейтинг 30 найкращих екосистем у світі для стартапів за 2020 рік, в якому незмінно лідирують США, але при цьому зафіксовано істотний підйом Азії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини