RU

Стартує експертна інтернет-конференція: "Податкова реформа: що чекає спрощену систему оподаткування"

31.03.2011, 11:30
Стартує експертна інтернет-конференція:
037b3d62263955ecd45b45cf7e7b7b7c.jpg

Стартує експертна інтернет-конференція: "Податкова реформа: що чекає спрощену систему оподаткування"

На порталі ЛІГА.net відкривається інтернет-дискусія на тему "Податкова реформа: що чекає спрощену систему оподаткування". У межах тематичного обговорення економісти і експерти в сфері оподаткування відповідатимуть на питання аудиторії.

З 1 квітня 2010 року вступає у дію низка норм нового податкового законодавства, які можуть ускладнити умови діяльності малого бізнесу. Зокрема малих підприємців непокоїть вступ у силу статті 139 Податкового кодексу, згідно з якою забороняється платникам ПДВ відносити на собівартість оплату послуг "упрощенців", а лише на прибуток.

Згідно з дорученням Президента України від 20 грудня 2010 року, на рівні уряду створено робочу групу з розроблення і внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту з реформування спрощеної системи оподаткування і обліку суб'єктів малого підприємництва. Крім того, у парламенті зареєстровано альтернативний законопроект депутатів від БЮТ і НУНС.

Експерти під час інтернет-конференції обговорять такі теми:


- що чекає спрощену систему оподаткування;
- як зміняться принципи роботи на "упрощенці";
- як вплине на роботу малих підприємців вступ у силу ст. 139 Податкового кодексу;
- коли буде прийнято законопроект про реформування "упрощенки";
- чи може повторитися "податковий Майдан".


Поставити питання експертам відвідувачі порталу ЛІГА.net можуть по 4 квітня включно. Відповіді учасників конференції будуть публікуватися в онлайн-режимі 4 квітня.

Нагадуємо, що відвідувачі порталу можуть не тільки поставити питання експертам і оцінити вже опубліковані питання, але і виставити оцінки відповідям експертів, а також залишити власні коментарі.

Поставити питання учасникам дискусії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини