RU

Стартап Kernel почав продавати шоломи для "читання думок" вартістю $50 000

18.06.2021, 19:51
Стартап Kernel почав продавати шоломи для
Шлем Kernel

Стартап Kernel із Каліфорнії почав продаж своїх шоломів для відстеження активності мозку. Перші замовлення компанія планує відправити вже в найближчі тижні,  повідомляє Bloomberg.

Шлем Flow

Шолом Flow

Шолом важить близько 900 грамів, усередині нього датчики й інша електроніка, яка зчитує й аналізує електричні імпульси мозку і кровотік за мілісекунди, а після виводить інформацію на комп'ютер. Технологія, що лежить в основі шолома Kernel існує давно, але таке обладнання займає цілу кімнату і коштує мільйони доларів.

Kernel розробила два види шоломів: Flow і Flux. Перший має допомогти з розвитком уваги, вирішенням проблем та емоційним станом, тоді як Flux краще підійде для оцінки роботи мозку, навчання і потоків інформації.

Шлем Flux

Шолом Flux

Першими клієнтами Kernel стали дослідники, яким шолом допоможе отримати уявлення про старіння мозку, психічні розлади, струси мозку, інсульти та механізми, що лежать в основі медитацій і психоделічних дослідів. Інша частина клієнтів – це комерційні компанії, що будуть використовувати технологію для вивчення реакцій людей на продукти.

Kernel заснував у 2016 році підприємець Брайан Джонсон. На розробку компанія витратила близько $110 млн, із них половина – гроші Джонсона, пише Bloomberg. У 2007 році Джонсон заснував компанію з розробки програмного забезпечення Braintree, яку через шість років купила Ebay за $800 млн.

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини