RU

США повернули торгові преференції Україні: деталі з Мінекономіки

28.10.2019, 13:47
США повернули торгові преференції Україні: деталі з Мінекономіки - Фото
Тарас Качка

Україна з 30 жовтня повернеться в Генералізовану систему преференцій США, свідчить прокламація президента США Дональда Трампа. Про це на брифінгу 28 жовтня повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства Тарас Качка.

"У суботу за Києвом, у п'ятницю ввечері за Вашингтоном вийшла новина, що Трамп повністю повернув Україну в загальну систему преференцій", - сказав він.

За словами Качки, для всіх 155 видів товарів, які були виведені з-під дії системи преференцій, знову стане доступною безмитна торгівля в США.

Він пояснив, що це в основному продукція харчової переробки, в тому числі кондитерська, а також промислова продукція, особливо - складна інженерна.

Повернення в систему преференцій, за словами Качки, стало можливим завдяки прогресу впровадження нового законодавства щодо організації колективного управління.

"Це навряд чи вплине на торговельну статистику, оскільки це не масові товари, але позитивно вплине на малий і середній бізнес", - додав він.

  • США призупинили дію Генералізованої системи преференцій для 155 видів українських товарів у 2018 році. Офіційна причина - систематичне порушення авторських прав.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини