RU

США лобіювали інтереси Mastercard і Visa в Україні - Reuters

04.10.2019, 13:17
США лобіювали інтереси Mastercard і Visa в Україні - Reuters - Фото
Фото: depositphotos.com

Торгові представники США на прохання Mastercard і Visa лобіювали їхні інтереси в Україні і ще п'яти країнах. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела і електронне листування, яка виявилося в розпорядженні агентства.

Електронні листи, датовані періодом з квітня 2018 року по серпень 2019 року, показали, що Mastercard через Управління торгового представника США (USTR), виступала проти нових правил обробки даних і локальних платіжних систем в Україні, Індії, В'єтнамі, Лаосі та Гані. У деяких дискусіях також брала участь Visa.

За словами співрозмовника агентства, влада США на прохання Mastercard і Visa переконали уряд Індонезії в кінці 2018 року послабити правила, що регулюють її нову внутрішню платіжну систему. Це дозволить американським компаніям обробляти транзакції по кредитним карткам без співпраці з місцевою платіжної мережею National Payment Gateway, що могло скоротити їх доходи в Індонезії.

Рішення Індонезії стало великою лобістською перемогою американських платіжних компаній в спробах обійти цілий ряд нових правил в Азії та інших країнах, що стосуються зберігання даних або просування місцевих платіжних систем.

Зусилля по лобіюванню в Індонезії були детально викладені в більш ніж 200 сторінках електронних листів між торговими представниками США і керівниками компаній-виробників карток, відзначає агентство.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини