RU

США інвестують $38 млн у кібербезпеку української інфраструктури

04.03.2020, 15:06
США інвестують $38 млн у кібербезпеку української інфраструктури - Фото
Фото: [email protected] Bozhok

Відбувся третій діалог із кіберпитань між США й Україною. На ньому узгодили комплекс подальших кроків для зміцнення загальної кібербезпеки країни, зокрема, новий проект із кіберзахисту критичної інфраструктури України. Його орієнтовна вартість складе $38 млн, повідомив заступник міністра закордонних справ Єгор Божок у Twitter.

Інвестувати гроші планується протягом чотирьох років, повідомляє Державний департамент США. Першу частину грошей у розмірі $8 млн вже передали Україні.

Фінанси направлять на зміцнення потенціалу України в області кібербезпеки. Це планується досягти підтримкою законодавчої і нормативної реформи, розвитком робочої сили в кібердисциплінах і взаємодією з приватним сектором.

Крім того, Федеральне бюро розслідувань вручило почесну грамоту директора ФБР Департаменту кіберполіції Національної поліції України та Генеральній прокуратурі України за їх зусилля спільно з ФБР щодо арешту й екстрадиції кіберзлочинців, які вільно діяли в Україні протягом багатьох років.

  • У січні президент Володимир Зеленський підписав указ, що підвищує кібербезпеку країни. Так у Національному координаційному центрі кібербезпеки з'явилася посада заступника керівника. Ще Центр отримав розширені права.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини