RU

США і Китай підписали першу частину торговельної угоди

16.01.2020, 10:28
США і Китай підписали першу частину торговельної угоди - Фото
Фото: depositphotos.com

Президент США Дональд Трамп і віце-прем'єр Державної ради Китаю Лю Хе під час урочистої церемонії в Білому домі підписали часткову торговельну угоду, яка повинна знизити напруженість в китайсько-американській торговельній війні, яка триває останні півтора року. Про це повідомляє BBC.

Згідно з умовами так званої "першої частини" угоди, Китай повинен придбати американські послуги і товари на суму $200 млрд. Йдеться також про експорт до Китаю продукції американської промисловості, сільськогосподарських товарів та енергоносіїв.

За словами Трампа, це дуже значуща подія і важливий крок. "З Китаєм таких кроків раніше ніколи не було - в сторону майбутнього, в якому торгівля буде чесною і взаємовигідною", - прокоментував він.

Відзначається, що США погодилися в два рази знизити деякі додаткові мита в обмін на обіцянки Пекіна в сфері захисту інтелектуальної власності та готовність імпортувати більше американських товарів.

У повідомленні зазначили, що багато експортних тарифів, встановлених між США і Китаєм під час торговельної війни, залишаються в силі.
Трамп виступив на захист збереження більшості тарифів, підкресливши, що вони стануть важелями впливу на переговорах у майбутньому. Він зазначив, що китайські держсубсидії стануть предметом майбутніх переговорів.

Читайте російською: США и Китай подписали первую часть торгового соглашения

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини