RU

Спрощенцям пропонують завалити нардепа Хомутинника листами

19.10.2011, 12:22
Спрощенцям пропонують завалити нардепа Хомутинника листами - Фото
e2f655bdc9281ae1963f97f79e17ac64.jpg

Спрощенцям пропонують завалити нардепа Хомутинника листами

Всеукраїнське об'єднання малого і середнього бізнесу "Фортеця" закликає підприємців відправити листи голові парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики Віталію Хомутиннику з вимогою виключити із законопроекту щодо спрощенки (N8521) п.12.1.139.

"Спрощенка знову вимагає Вашого втручання. Прошу Вас звернутися до В.Хомутинника з тим, що в законопроекті N8521 має бути видалений повністю п.12.1.139", - звернулася лідер "Фортеці" Оксана Продан до підприємців. При цьому наводяться всі координати, куди треба відправляти листи.

Текст листа, телеграми, послання Продан радить оформити так: "При розгляді проекту закону N8521 наполягаємо на виключенні п.12.1.139 з Податкового кодексу України".

Нагадаємо, як заявили раніше в "Фортеці", незважаючи на те, що доопрацювання цього проекту в комітеті проводилося спільно з представниками бізнесу і за підтримки голови профільного комітету Хомутинника, за наполяганням чиновників в Податковому кодексі планується залишити норму про заборону віднесення на валові витрати товарів, придбаних у підприємців-платників єдиного податку. А це саме та норма, яка заважає сьогодні працювати малому виробництву і відділяє виробників від їх споживачів-юридичних осіб, заявляли в організації.

6 жовтня Рада перенесла розгляд законопроекту на наступний пленарний тиждень на прохання голови профільного комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Хомутинника. До цього Хомутинник заявляв, що документ повністю готовий і парламент його незабаром прийме.

Оподаткування: всі новини>>>
Підприємництво в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини