RU

Спрощенців відклали, щоб не було несподіванок, - Єфремов

06.10.2011, 17:07

Проект змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування відкладено, щоб не сталося ніяких несподіванок. Про це повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Там не закінчилися ще консультації. Ми не хотіли б, щоб ми прийняли цей законопроект, а потім з ним знову щось трапилося. Тому коли ми сьогодні вранці почали розглядати на раді фракції по даному законопроекту подальші рухи, у мене виникли певні сумніви щод завершення консультацій з усіх питань, які відображені в цьому законопроекті", - сказав він.

"Тому ми попросили перенести розгляд цього питання для того, щоб бути на сто відсотків упевненими, що якщо ми приймемо цей законопроект в залі, значить, далі ніяких несподіванок не буде", - сказав Єфремов.

Які саме питання доопрацьовуються, Єфремов уточнювати не став, але висловив упевненість в тому, що законопроект буде розглянутий на наступному пленарному тижні.

Нагадаємо, народні депутати вирішили сьогодні не займатися спрощенцями. Проект закону щодо внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва) N8521 у другому читанні буде розглянутий на наступному пленарному тижні.

Раніше повідомлялося, що депутати вирішили доповнити перелік видів діяльності, на які буде розповсюджуватися спрощена система оподаткування.

Олександр Єфремов: біографія, новини>>>
Підприємництво в Україні: всі новини>>>
Оподаткування: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини